13.05.2022

На скандал у Миколаївській міськраді звернули увагу у Європі

Одним із гасел миколаївського Євромайдану, восени 2013 року, було гасло “Миколаїв – це Європа”. Минуло близько 9 років.

На жаль, вчинки та дії миколаївських чиновників наштовхують на думку, що наприкінці цього гасла треба поставити знак запитання.

Під час війни, імідж країни, набуває особливої цінності. На жаль, відповідальні за це особи іноді роблять все з точністю до навпаки.

У той час, як у Миколаївській міськраді вдають, що нічого особливого не сталося, скандалом навколо начальниці управління у справах фізкультури та спорту І. Бондаренко зацікавилися в Європі.

За начальницю управління Миколаївської міськради взявся ЄВРОПОЛ

З нашою редакцією зв’язалися колеги із Німеччини. Готуючи матеріал про загальнолюдські цінності в Україні, вони натрапили на наші публікації.

Вони побачили проблему зовсім з іншого боку та були цим шоковані. Німецьких журналістів не цікавить роль начальниці управління у цьому скандалі. Вони були вражені іншим.

Їх обурив сам факт того, що в Україні, на території якої точиться війна, з біженців беруть гроші за евакуацію. І їх абсолютно не цікавить хто це робив.

“Es wird geplündert” (Це мародерство-переклад) кілька разів повторив наш співрозмовник.

Виявляється, що більшість країн Європи – Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Німеччина, Австрія, Іспанія, Франція, Італія,

Швейцарія та низка інших, після початку повномасштабної війни в Україні вирішили підтримати українців та зробили проїзд поїздами та автобусами для наших громадян безкоштовним.

На цьому фоні,  то що сталося. з евакуацією біженців в Миколаєві, виглядає як мінімум аморально.

Декларуючи на словах, що “Миколаїв- це Європа”, насправді миколаївські чиновники опускають його імідж “нижче плінтуса”.

Залишається сподіватися, що в даному конкретному випадку очистити імідж вдасться за допомогою правоохоронців

Leave a Reply