17.07.2018

На Миколаївщині жінка потрапила під товарний потяг

2013 липня близько 2:00 до Березнегуватського відділення Снігурівського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області надійшло повідомлення про те, що на станції Березнегувате на жінку здійснив наїзд товарний потяг.

Попередньо встановлено, що 44-річна жінка знаходилась на колії, коли машиніст побачив її за вжив заходи екстреного гальмування. Проте потяг не встиг зупинитися та збив її. Як встановило слідство, машиніст разом із помічником не повідомили про подію, а забрали тіло до потяга та позбулися його дорогою до станції призначення.

Наразі порушені кримінальні провадження за ч. 3 ст. 276 Кримінального кодексу України «Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту, якщо вони спричинили загибель людей» – караються позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років. А також за ч. 1 ст. 297 Кримінального кодексу України «Наруга над […] трупом», що карається штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк. Призначено ряд експертиз. Тіло померлої направлено на проведення судово-медичної експертизи.

Встановлюються всі обставини події.

Правоохоронці звертаються до громадян, які могли стати випадковими свідками події, повідомляти до Березнегуватського відділення Снігурівського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області за адресою: смт. Березнегувате, вул. 1 Травня, 89 або за телефонами (05168) 9-13-02, 102.

Leave a Reply