19.08.2016

На узбіччі дороги в Баштанському районі знайшли трупи свиней. Підозрюють чуму (ФОТО)

s5831166617 серпня на узбіччі польової дороги в 100 метрах від траси Н11 в Баштанському районі виявили два трупи свиней.


Про це повідомив в.о. районного Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі С. Домущей.
На місце виявлення трупів свиней виїхали група фахівців ветеринарної медицини для встановлення обставин.

Встановлено, що на узбіччі польової дороги до с. Добре в 100 метрах від траси Н11 знайдено 2 трупи поросят віком 3-3,5 міс., вагою 35-40кг. Відстань від місця знаходження трупів до с. Добре -5,5 км, до м. Баштанка 8 км.

При огляді було встановлено, що трупи вздуті, синюшного кольору, знаходяться в стані розкладання, патологоанатомічний розтин не проводився.

Фахівцями ветеринарної медицини були узяті аналізи трупів свиней та відправлені для дослідження на африканську чуму свиней в Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики  та ветеринарно-санітарної експертизи м. Київ.

Про підозру на захворювання африканської чуми свиней повідомлено т.в.о. функцій і повноважень голови Баштанської РДА Славінського О.Д., в.о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Калнаус О.Р., в.о.начальників управлінь сусідніх районів (Вітовського, Снігурівського, Березнигуватського, Новобузького, Єланецького, Новодеського).

Читайте також: У Новій Одесі визначили суму відшкодування збитків за забите і спалене поголів’я свиней

s92624938 s08806824

Джерело: Баштанка НЕТ

Leave a Reply