11.05.2022

Начальницю управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міськради звинувачують у мародерстві (продовження)

Є така приказка – “На злодії шапка горить”. Після публікацій у низці ЗМІ та соціальних мережах, про діяльність начальниці управління у справах фізичної культури та спорту Миколаївської міськради І.Бондаренко, приказку можна перефразувати – “Під начальницею крісло горить”.

Начальницю управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міськради звинувачують у мародерстві

Розуміючи, що опублікована інформація загрожує їй не тільки звільненням, а й куди серйознішими наслідками, Ірина Олександрівна вирішила боротися за своє крісло. З цієї нагоди було скликано екстрений брифінг, на який було запрошено кількох представників лояльних до пані Бондаренко ЗМІ. Понад 40 хвилин пані Бондаренко намагалася переконати присутніх у своїй святості та безкорисливості, не надавши при цьому жодного документа, що підтверджує її слова.

Дісталося всім. І “невдячним” батькам та “ледачим” тренерам, але найбільше ця дама “обливала брудом”, в.о. начальника управління молоді та спорту М.Ніколаєва.

Тільки після закінчення брифінгу нам удалося з’ясувати причину такої нелюбові до колеги. Виявляється на ім’я Миколаївського міського голови О.Сенкевича надіслано листа від управління молоді та спорту Миколаївської ОДА, з проханням провести перевірку та вжити заходів щодо І.Бондаренко.

Підставою цього листа, послужило колективне звернення батьків учнів спортивних шкіл, на ім’я в.о. начальника управління молоді та спорту М.Ніколаєва. 

Варто зазначити, що пані Бондаренко забула одну істину, що “папір не горить”. Тому її твердження, на брифінгу, що при евакуації вона діяла як приватна особа, спростовується нею підписаними документами.

До речі і питання про збір грошей з батьків, на брифінгу чомусь не прозвучало. Ну а ми надамо нашим читачам ознайомитися з відповідним документом.

Але недаремно кажуть, що диявол криється у дрібницях. Так ось. Начальник управління міськради українського міста Миколаїв, брифінг проводила чомусь російською мовою.

Але мабуть “вишенькою на торті” служить остання фраза, сказана Іриною Олександрівною на брифінгу. Це фраза про те, що про принциповість Михайла Ніколаєва, її попереджали депутати від ОПЗЖ.

Враховуючи, що на останніх виборах вона балотувалася від мерської партії “Пропозиція”, це виглядає щонайменше як нонсенс.

Залишається сподіватися, що мер Миколаєва вживе заходів, щоб найближчим часом посада начальника управління з питань фізкультури та спорту міськради, стала вакантною.

До речі, у себе на сторінці в соціальній мережі ФБ, М.Ніколаєв так і написав Михайло Олегович Ніколаєв.

Сподіваюсь, що це питання буде вирішено найближчим часом!

Leave a Reply