03.05.2022

Надприродні сили здійснили чергову денацифікацію у Миколаєві

Прифронтовій Миколаїв продовжує позбавлятися спогадів про окупантів та їх посібників.

Багато миколаївців пам’ятають одіозну особистість, великого любителя “руського мира” екс-директора обласного драмтеатру Миколу Кравченко. Член антиукраїнської “Партії Регіонів”, ворог Революції Честі та Гідності, людина, яка отримала нагороду з рук путіна, помер у 2019 році.Варто відзначити. що він був нагороджений російським орденом Дружби і був Заслуженим діячем мистецтв Російської Федерації.

Проте миколаївська влада, за підтримки антиукраїнських депутатів, встановила на обласному драматичному театрі меморіальну пам’ятну дошку цьому відщепенцю. Відбувалося це на 6-му році російсько-української війни. Заперечення патріотичної громадськості до уваги не було прийнято.

Дошку було встановлено 29 липня 2020 року. Але схоже. що покровителю нашого міста, Святому Миколаю не сподобалася подібна пам’ятка. Першої ж ночі у барельєфа відвалився ніс.

Але недаремно кажуть “чому бути, того не оминути”. Знову у справу втрутилися надприродні сили. У перших числах травня відбулося чаклунство. Пам’ятна дошка випарувалася зі стіни обласного театру. Місцеві жителі кажуть, що в цей момент по небу пропливла хмара, на якій було написано “СЛАВА УКРАЇНІ!”

За інсайдерською інформацією стало відомо. що Святий Миколай дуже незадоволений тим, що почесним громадянином міста, покровителем якого він є, досі вважається М.Кравченко.

На це варто звернути увагу Миколаївського міського голови О.Сенкевича. Адже саме він у 2020 році оголосив про присвоєння Кравченку, звання «Почесний громадянин Миколаєва».

М.Гаранін

Leave a Reply