06.07.2018

Надзвичайники Миколаївщини просять громадян святкувати Купала помірковано

2168669

На Купала рятувальники Миколаївщини нагадують громадянам правила безпечної поведінки.

В ніч з 6 на 7 липня святкується Купала, з яким пов’язано багато легенд, вірувань та навіть містики. Є й свої традиції святкування. Так, наприклад, з давніх-давен, саме в цю ніч, розводили багаття, через яке необхідно перестрибнути і тим самим, за повір’ям, очиститися від усього негативу у житті. Є також і легенди, що пов’язані із купаннями. За різними джерелами, розповідається про те, що не  можна купатися у водоймах, адже просинається уся нечисть – русалки, водяні, які обов’язково затягнуть під водяну гладь усіх, хто насмілиться зайти на їх територію.

Івана Купала – це дійсно гарне та цікаве свято. Однак рятувальники Миколаївщини, як і завжди, тримають руку на пульсі та закликають громадян не втрачати пильність і бути обережними.

Пам’ятайте, розводити багаття слід лише у спеціально відведених місцях. Не можна залишати його без нагляду, доки полум’я повністю не загасне. Стрибати через вогонь слід теж дуже обережно, аби не травмуватися та не отримати опіки. Не слід порушувати правила поведінки на воді. Хоча рятувальники й не дуже вірять у містичні оповіді, «перестрахуватися» усім громадянам все ж таки радять. Особливо, якщо врахувати статистику останніх місяців, пов’язану із загибеллю людей на воді. В поточному році потонуло 19 людей, з них 4 дітей і переважна більшість саме з початку купального сезону. Тому не втрачайте пильність та відпочивайте з розумом!!!

ГУ ДСНС України у Миколаївській області

Читайте також: Поліція запрошує миколаївців розділити з ними свято

Leave a Reply