Сьогоднішня субота стала історичною для нашої області. За офіційним повідомленням Миколаївської ОВА, під час чергового обміну додому повернулися 40 наших земляків.
Справжнє великоднє диво: сьогодні додому повернулися 182 українці, серед яких 40 — наші земляки з Миколаївщини. Це один із наймасштабніших обмінів для нашої області. Більшість звільнених захисників, включаючи бійців славетної 36-ї бригади морської піхоти, перебували в неволі ще з 2022 року.
Зараз на них чекає лікування та реабілітація, а на їхні родини — найщасливіше свято за довгі роки.


