26.07.2022

Не чекай! Захисти Миколаїв! Підпиши петицію!

У Миколаєві продовжується збір підписів під петицією, до Президента України, про надання Миколаєву сучасної системи ППО.

Петиція про надання Миколаєву сучасної системи ППО зібрала вже 17 тисяч підписів.Більше тижня знадобилося, щоб під петицією підписалося ще 2 тисячі українців.
Залишилося зібрати менше ніж 8 тисяч підписів. Але на жаль останніми днями темп збору підписів дуже сповільнився.

А тим часом, загарбники розлючено наносять ракетні удари по мирному Миколаєву, вбиваючи миколаївців та знищуючи об’єкти інфраструктури.

Ми провели невелике опитування серед миколаївців, які перебувають в евакуації та городян, яких зустріли на центральній вулиці міста.

З 11 опитаних евакуйованих петицію підписали 6 осіб. П’ятеро тих, хто не підписав, це люди похилого віку, які не мають доступу до інтернету.

А ось результати опитування у Миколаєві просто шокували. З 77 опитаних, петицію підписали лише 2 особи! Половина опитаних молоді люди . Більшість каже, що нічого не знають про існування петиції. Висновки робіть самі.

Нагадуємо, що петицію можуть підписати не лише мешканці Миколаєва. Будь-який громадянин чи громадянка України, де б вони не були, мають законне право підписати петицію.

Тому просимо наших читачів – не лише підпиши сам петицію, а й попроси це зробити сусідів, друзів, родичів. Поширюй інформацію про петицію у соціальних мережах.

Підписати петицію можна за посиланням:

https://petition.president.gov.ua/petition/146766

Leave a Reply