
У ніч на 9 травня мешканці одного з сіл Баштанської громади опинилися без електропостачання через необережність водія. Як з’ясувалося, винуватець аварії врізався в залізобетонну опору, перебивши її, та втік з місця події. Пошкоджена конструкція фактично трималася лише на проводах.
Деталі відновлювальних робіт:
Без світла залишилися майже півсотні домоволодінь. Попри вихідний день, лінійна бригада Баштанської дільниці прибула на місце зранку 9 травня. Енергетики оперативно замінили зруйновану опору та повернули напругу в оселі споживачів.
Енергетики зазначають, що подібні випадки в області стають дедалі частішими. Водіїв закликають бути відповідальними та дотримуватися правил дорожнього руху.
У разі, якщо ви стали свідком пошкодження енергетичних об’єктів, просимо негайно повідомляти за номерами: 067 690 40 09 або 093 170 30 79.

