14.10.2015

Новий Харківський облвиборчком теж відмовив у реєстрації “Опоблоку”

244064_default

Комісія посилається на рішення суду, в якому йдеться про те, щоб відмовити в реєстрації ОБ.


 

Новий склад Харківської обласної територіальної виборчої комісії знову відмовив “Опозиційному блоку” у реєстрації кандидатів у депутати Харківської облради.

Про це заявила голова комісії Оксана Григорець, повідомляє “Радіо Свобода”.

“Опозиційний блок” надав свої дані пізніше від необхідних термінів. Грошова застава була подана фізичною особою, це не може служити доказом того, що ця грошова застава саме від регіональної організації “Опозиційного блоку”. І головне – у нас є рішення Харківського окружного суду, в якому йдеться про те, щоб відмовити в реєстрації харківському осередку “Опозиційного блоку”, – сказала вона.

Також у Харківській обласній територіальній виборчій комісії повідомили, що підготували макети бюлетенів, в яких, окрім “Опозиційного блоку”, не буде “Блоку Дарта Вейдера”.

Нагадаємо, ЦВК достроково припинила повноваження нинішнього складу Харківського обласного тервиборчкому через відмову в реєстрації кандидатів у депутати Харківської обласної ради від партії “Опозиційний блок” 9 жовтня.

Раніше, 7 жовтня, ЦВК скасувала постанову Харківського обласного виборчкому від 1 жовтня про відмову в реєстрації кандидатів у депутати облради від ОБ і зобов’язала Харківський обласний виборчком до 9 жовтня вирішити питання реєстрації кандидатів у депутати облради від “Опоблоку”.

Однак 8 жовтня Харківський обласний виборчком знову прийняв постанову про відмову ОБ в реєстрації кандидатів у депутати облради.

Leave a Reply