10.02.2016

Обласна дитяча лікарня отримала обладнання для лікування онкологічних захворювань у дітей

19

Обласній дитячій лікарні передано напівавтоматичний біохімічний аналізатор, мікроскоп Primo Star і монітори пацієнта, які допоможуть в діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань у дітей.

Придбане обладнання необхідно для контролю життєвих функцій організму: роботи серця, дихання, концентрації кисню в крові, температури.

Воно дозволить виявити патологію і визначити ступінь гостроти запального процесу, призначити або скорегувати лікування, що особливо важливо у визначенні діагнозу і моніторингу ефективності проведеної терапії у відділенні дитячої онкогематології.

Завдяки обладнанню можна детально розглянути всі клітинки для постановки правильного діагнозу, – розповідає заступник головного лікаря обласної дитячої лікарні Олег Бабін, – Для того, щоб надати своєчасну допомогу, звичайно ж, потрібно обладнання. Чим більше сучасного обладнання буде в реанімаційних відділеннях, тим більш якісною буде надана допомога.

Збір коштів на придбання обладнання було організовано ПриватБанком спільно з Всеукраїнським благодійним фондом «Допомагати просто!».

У період з вересня 2015 року на допомогу дітям з онкозахворюваннями зібрано понад 3,632 мільйона гривень.

На зібрані гроші проведено тендери на поставку медичного обладнання у відділення дитячої онкогемотологіі Миколаєва, Дніпропетровська та Києва.

Прес-служба Миколаївської обласної адміністрації

 

Leave a Reply