06.06.2022

Окупанти готують десант, щоб “закрити” вихід із Миколаївського порту

Для нової атаки росіяни хочуть використати менші за “Раптор” човни, та взяти під контроль острів Первомайський.

Менше тижня тому, 2 червня 2022 року, Оперативне командування “Південь” ЗСУ відзвітувало, що за допомогою Bayraktar TB2 послало вслід за крейсером “Москва” два ворожі десантно-штурмові катери “Раптор” з десантом на борту. Ці катери діяли у водах Дніпро-Бузького лиману.

І ця обставина вказує на те, що рашисти хотіли за допомогою своїх диверсантів “закупорити” вихід із Миколаївського морського порту, який власне і пролягає через цей лиман.

Але, як стало відомо Defense Express із власних джерел, рашисти знову хочуть послати диверсантів, аби “закупорити” вихід із Миколаївського порту по Дніпро-Бузькому лиману. І на цей раз ворог вдосконалив свій план так.

Для висадки диверсійних груп хочуть використати не “Раптори”, а плавзасоби дещо меншого розміру, наприклад легкомоторні швидкісні катери. Ціль для цього десанту – захопити острів Первомайський, що використовувався для підготовки бойових плавців.

Стартувати мають із Кінбурської коси, тимчасово окупованої рашистами. За деякими даними, “Росгвардія” орків уже перекрила до цього району в’їзд автотранспорту, мінімум на два тижні.

Для підтримки такої операції армія РФ уже стягнула декілька комплексів радіоелектронної боротьби, розрахунки БПЛА “Орлан-10” та вогневий взвод РСЗВ “Ураган”.

Ворог має наступний розрахунок – якщо йому вдасться захопити острів Первомайський, тоді орки зможуть посилити свої обстріли мирних об’єктів на Миколаївщині. Ну і заодно – контролювати судноплавний канал БДЛК, який є ключем до Миколаївського морпорту.

Але щось нам підказує (інтуїція, наприклад), що цей план ворога не буде втілено, завдяки діям ЗСУ.

Leave a Reply