22.05.2026

Окупанти пошкодили адмінбудівлю лікарні (ФОТО)

Російські агресори вчергове атакували Миколаїв дронами.

Уламки пошкодили адмінбудівлю лікарні. Там вибито 11 вікон, зачепило дах.

Зараз на місцях працюють наші служби. Працівники комунальних підприємств закривають вибиті вікна та лагодять дах, щоб якнайшвидше повернути будівлю до роботи.

Найважливіше, що люди не постраждали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *