05.08.2022

Олімпійський чемпіон із Миколаєва провів благодійне тренування у деокупованій Бородянці

Бородянку, що на Київщині, було захоплено окупантами фактично з перших днів повномасштабного вторгнення.

Окупанти рівняли селище міського типу із землею, завдаючи ударів з різноманітного озброєння, скидаючи бомби на житлові будинки. З 29 багатоповерхівок у селищі, не вціліла жодна.

2 квітня під тиском українських військ російські загарбники покинули Бородянку, залишивши по собі чимало безневинних жертв. Сотні мешканців Бородянки загинули від рук рашистів під час окупації. Нині селище повертається до мирного життя.

Саме сюди приїхали миколаївський

фрістайліст, заслужений майстер спорту України, олімпійський чемпіон 2018 року та срібний призер Олімпійських ігор 2022 року Олександр Абраменко та скелетоніст Владислав Гераскевич.

Перед пам’ятником Тарасу Шевченку, розстріляному рашистами, вони провели розминку з дітьми з Бородянки, а також показове благодійне тренування.

Олександр продемонстрував не тільки свою майстерність, а й завойовані на Олімпіадах медалі, які кожна бажаюча дитина могла потримати в руках.

А діти подарували чемпіону свої малюнки. Відеорепортаж про це розмістила Ski Federation of Ukraine, на своїй сторінці у ФБ. Ця зворушлива зустріч не залишила нікого байдужим.

Leave a Reply