06.06.2022

Олімпійський чемпіон із Миколаєва провів благодійне відкрите тренування для дітей

Олімпійський чемпіон 2018 року, срібний призер Олімпіади 2022 з фрістайлу, Олександр Абраменко, разом з відомим українським скелетоністом, учасником Олімпіад у 2018 та 2022 роках, Владиславом Гераскевичем та членом юніорської збірної команди України зі скелетону Ярославом Лавренюком  провели спортивно-благодійну акцію.

Відкрите безкоштовне тренування вони провели для дітей із Маріуполя, Києва та інших міст. Для тренування на сучасних нових, професійних батутах свої двері гостинно відчинив спеціалізований столичний клуб Jumping Hall.

Під час майже 3-годинного тренування та спілкування всі діти отримали справжнє задоволення не тільки від максимальної уваги до кожного, від зіркових спортсменів та тренерів клубу, а й від автограф-сесії, малювання свого дитячого, але вже настільки дорослого бачення війни, здобутих незабутніх подарунків, а також, від смаколиків, які їх чекали на відновлення сил.

Під час цього тренування було все – дитячий сміх та радість дітей і сльози вдячності на очах батьків, котрі пережили жахи війни.

Детальну інформацію про проведений захід, розмістив у себе на сторінці у ФБ, один з організаторів відкритого тренування, Михайло Гераскевич

Leave a Reply