Війна забрала життя жителя Первомайщини, солдата Намесника Олега Сергійовича.
Герой загинув 02 травня 2026 року під час виконання службових обов’язків, захищаючи незалежність, безпеку та майбутнє України, повідомляє місцеве видання Первомайськ Інфо.
Первомайська громада висловлює найщиріші співчуття родині, друзям та близьким загиблого воїна. Ім’я Олега Сергійовича назавжди залишиться в пам’яті як символ мужності та незламності нашого народу.
Вічна пам’ять та слава Герою!
