07.05.2026

Підозрювана у «мертвих душах» чиновниця вийшла із СІЗО під заставу

Начальниця управління фізкультури та спорту Миколаївської міської ради Ірина Бондаренко вийшла із СІЗО — за неї своєчасно було внесено заставу, встановлену судом.

Разом з тим, через бюрократичну тяганину Ірина Бондаренко не змогла залишити ізолятор у день ув’язнення — підтвердження оплати застави надійшло до відповідної служби пізно, тому чиновниця провела ніч у камері СІЗО.

Нагадаємо: Керівниця управління міськради працевлаштовувала родичів та знайомих, які не з’являлися на роботу

Джерело: novosti-n

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *