Начальниця управління фізкультури та спорту Миколаївської міської ради Ірина Бондаренко вийшла із СІЗО — за неї своєчасно було внесено заставу, встановлену судом.
Разом з тим, через бюрократичну тяганину Ірина Бондаренко не змогла залишити ізолятор у день ув’язнення — підтвердження оплати застави надійшло до відповідної служби пізно, тому чиновниця провела ніч у камері СІЗО.
Нагадаємо: Керівниця управління міськради працевлаштовувала родичів та знайомих, які не з’являлися на роботу
Джерело: novosti-n

