03.01.2026

Після аварійних відключень у більшості громад Миколаївщини електропостачання відновлено

У Миколаївській області завершили аварійні роботи з відновлення електропостачання після тимчасових відключень, запроваджених для ліквідації наслідків обстрілів.

Станом на зараз усі споживачі, яких знеструмлювали вдень у межах відновлювальних робіт, уже заживлені.

Водночас без електропостачання залишаються понад 6 тисяч абонентів Миколаївського району, які були знеструмлені внаслідок нічного масованого ворожого обстрілу. На місцях продовжують працювати аварійні бригади енергетиків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *