27.02.2022

По всьому світу розпочався запис добровольців до інтернаціонального легіону

В Україні створюється Інтернаціональний легіон територіальної оборони у складі іноземців, які бажають долучитися до опору російським окупантам та захисту світової безпеки, про це повідомляє Офіс Президента.
Президент звернувся до всіх громадян іноземних держав, які є друзями України: всі, хто хоче приєднатися до захисту безпеки в Європі та світі, можуть приїхати й стати пліч-о-пліч з українцями проти загарбників XXI століття.

У зв’язку з цим усім іноземцям, які виявляють бажання долучитися до опору російським окупантам та захисту світової безпеки, керівництво України пропонує приїхати і поповнити ряди Сил територіальної оборони. З іноземців формується окремий підрозділ – Інтернаціональний легіон територіальної оборони України.
Для запису в Інтернаціональний легіон та щодо всіх деталей слід звертатися до аташе з питань оборони посольств України у своїх державах (контактна інформація – на сайтах посольств).

За інсайдерською інформацією “, що є у розпорядженні редакції “Миколаївської правди”, перші добровольці, які бажають допомогти в Україні вже є в США, Німеччині, Ізраїлі, Польщі, Чехії.

Інформація постійно оновлюється.

На жаль, через 77 років, після закінчення 2-ої світової війни, у світі знову звучить гасло – СМЕРТЬ ФАШИСТСЬКИМ ОКУПАНТАМ!

М.Гаранін

Leave a Reply