В Одесі невідомі повідомили про мінування будівлі міської ради, внаслідок чого з приміщення евакуювали 60 людей.
Як повідомляє Радіо Свобода з посиланням на прес-службу поліції, на місці події працювали вибухотехніки, кінологи та слідчо-оперативна група.
«Під час перевірки жодних вибухових пристроїв та речовин виявлено не було. З будівлі Одеської міської ради було евакуйовано 60 осіб», – йдеться в повідомленні.
В Україні випадки анонімних повідомлень із інформацією про замінування почастішали впродовж останніх років. Зокрема, в Києві часто повідомляють про мінування станцій метро, торгових центрів та інших об’єктів.
Читайте також: На Чернігівщині хтось зробив вріз до нафтопроводу та перекачував сировину. Могло бабахнути


