01.05.2026

Попри численні спроби ворога залишити Миколаїв без світла, енергосистема жива

Там, де є технічна можливість, більшість споживачів, що були знеструмлені після “шахедних” атак 29–30 квітня, вже заживлено.

Повідомляє Миколаївобленерго.

Частина постраждалих громад наразі отримує електропостачання за локальними чергами. Робимо все можливе, аби повернутися до безперебійної подачі електроенергії.

Станом на 09:00 1 травня, на Миколаївщині після масованого дводенного ворожого обстрілу залишається знеструмленою частина Миколаївського району.

Відновлювальні роботи триватимуть безперервно доти, доки не заживимо останніх з них.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *