14.09.2015

Порошенко закликав скасувати заставу для корупціонерів та підвищити соцстандарти

Президент Петро Порошенко закликав Раду ухвалити законопроекти, які скасують або значно підвищать заставу для корупціонерів, а також ті, що передбачають зміни до держбюджету в частині підвищення соцстандартів.

Про це Порошенко заявив у своєму вступному слові перед зустріччю з представниками фракцій коаліції ввечері 14 вересня.

“Є законопроекти, які б я хотів підтримати – це і проект, який був прийнятий на засіданні уряду щодо підвищення соцстандартів і зміни до бюджету. Там, крім підвищення соцстандартів є й збільшення фінансування нацбезпеки і оборони, Збройних сил, які потребують наразі негайного вирішення. Просив би обговорити це і підтримати, бо нам зараз важливий кожен день”, – зазначив Порошенко.

“Друга позиція, яку я просив би розглянути – або підтримати мій законопроект, або знайти компроміс серед проектів коаліції – щодо або значного підвищення мінімальної суми застави або скасування застави при ухваленні запобіжного заходу по низці справ, пов’язаних із корупцією”, – додав Порошенко.

“Вважаю, це дуже добрий знак, коли за один тиждень ми маємо таку велику кількість високопосадовців, яких “беруть на гарячому”. Але я категорично хотів би запобігти розчаруванню суспільства через те, що судді знову відпустять їх на поруки чи під заставу, і потім ми будемо шукати їх по всьому світу”, – додав президент.

Також Порошенко зазначив, що “необхідно покращити законодавче забезпечення, яке дозволить повернути в Україну цінності (активи), які були вкрадені попередньою владою”.

Українська правда

Leave a Reply