Посадовці КП «Міське ринкове господарство» незаконно роздали чотири земельні ділянки загальною площею 2 га для обслуговування автостоянок.
Прокуратурою області розпочато кримінальне провадження відносно посадовців комунального підприємства Миколаївської міської ради «Міське ринкове господарство», внаслідок зловживань яких підприємством недоотримано кошти у сумі близько 2 млн.грн. (ч.2 ст. 364 КК України).
Установлено, що у 2013 році рішеннями Миколаївської міської ради підприємству надано у постійне користування чотири земельні ділянки загальною площею 2 га на території м. Миколаєва для обслуговування автостоянок.
Однак, у період з 2013 року по липень 2015 року зазначені ділянки перебували у користуванні інших осіб та, відповідно, кошти від надання послуг зі зберігання транспортних засобів на розрахункові рахунки підприємства не надходили.
Розслідування триває.
Прес-служба прокуратури Миколаївської області
Читайте також: В Генпрокуратурі пройде хвиля масових звільнень


