07.08.2026

Пожежа в квартирі забрала життя чоловіка

За добу на Миколаївщині зареєстровано 40 пожеж.

6 серпня та в ніч проти 7 на території Миколаївщини зареєстровано 40 пожеж. На одній з них загинув чоловік. Сталось це у м. Миколаєві — горіла кімната в квартирі на дев’ятому поверсі десятиповерхового житлового будинку.

Під час проведення розвідки в осередку пожежі вогнеборці виявили тіло загиблого власника 1957 р.н. Пожежу ліквідували на площі 15 кв.м.

І знову майже всі інші епізоди пов’язані із горінням сухостоїв, сміття, чагарників та пожнивних залишків на відкритих територіях та в межах житлового сектору.

Найбільше пожеж виникло в Баштанському районі — 11 епізодів, ще 9 — у Миколаївському, 7 — у Вознесенському, по 6 у Первомайському районі та у м. Миколаєві. Загальна їх площа — понад 25 га.

На всі випадки забезпечено реагування пожежних підрозділів. Додатково залучались вогнеборці місцевих пожежних охорон Коблівської, Покровської, Подільської, Врадіївської, Широколанівської та Привільненської територіальних громад.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *