22.09.2016

Президент України може особисто зупинити катування дітей.

корнацкий-840x420

Президент України звернувся до ЮНІСЕФ з проханням не допустити катувань дітей на Донбасі.

Слушне звернення, підтримую.
Але, водночас, звертаюся до Президента з проханням не допустити катувань дітей по всій Україні – а саме до цього веде політика Кабміну України й особисто прем’єр-міністра України Гройсмана.
Знищуючи у селах так звані малокомплектні школи , Гройсман прирікає сільських дітей на щоденні катування недосипанням, недоїданням, перевтомою, муками тривалих поїздок до “опорної” школи на десятки кілометрів у жахливих колимагах по убитих дорогах тощо.
Це катування, яких ще не придумали донецькі кати в тимчасово непідконтрольних київським катам районах Донбасу!
Тут Гройсман далеко попереду Захарченків і Плотницьких!
А проблема ж вирішується простіше простого, та ще й набагато дешевше – у сільських школах із застосуванням сучасних інформаційних технологій можна запровадити дистанційне навчання, і одна Марія Іванівна чудово вчитиме 20-30 дітей!
Американські вчені переконливо довели, що для більшості навіть дорослих людей щоденний ранковий перехід від сну до роботи співставний з тортурами, а що ж говорити про дітей?!
Але американські вчені пану Гройсману до лампади, він сам великий вчений, та ще й вченими секретарями комуністичних обкомів оточений – і разом вони добре знають, як нищити Україну. За рецептами далеко ходити не треба, вони ще із сталінських часів добре відомі : щоб знищити Україну, треба спочатку знищити українське село й селянина. І сьогоднішні кремлівські спадкоємці вусатого параноїка двома руками за цей метод. Тож Гройсман починає з сільських шкіл і селянських дітей.
Пане Президенте України ! Ви здатні й зобовязані зупинити катування сотень тисяч сільських дітей по всій Україні, а заодно й врятувати село – зупиніть безумство під назвою “сільські реформи“, які творить у виконавчій владі Ваша команда!

З повагою,
і надією на Вашу турботу про українських дітей і Україну
народний депутат України Аркадій Корнацький.

Leave a Reply