05.02.2016

Пришвартоване в Миколаївському морпорту судно зливає небезпечні хімікати в Бузький лиман (ВІДЕО)

54485685698569_729x547Судно, що зайшло до акваторії Миколаєва та нахабно злило у Бузький лиман невідомі хімікати, намагається уникнути відповідальності.

Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Екологи зафіксували злив бокситів та інших невідомих хімікатів з судна “True Love” ще 2 лютого. Після цього вода біля судна набула яскраво-червоного кольору. Держекоінспектори відмічають, що вода з такими характеристиками, як навколо судна, що прибуло у Миколаїв з бокситами, виникає виключно від замивки вантажних трюмів після вивантаження.

Так, ймовірно, було і цього разу. Судно вивантажилось, провело операції з замивки трюмів забортною водою. В результаті цього на судні утворилось дуже багато замивних вод яскраво-червоного кольору з залишками бокситів та невстановленої хімічної речовини.

Команда судна не знайшла нічого кращого, ніж скинути всі ці води за борт у Бузький лиман. Держекоінспектори зафіксували на відео дане порушення природоохоронного законодавства України. Однак, команда судна, посилаючись на керівництво Миколаївського морського порту, не допустила екологічних інспекторів на борт. Для того, щоб фізично екологічні інспектори не потрапили на борт судна-порушника, команда навіть підняла трап. Керівництво портів на поведінку судна, що відкрито зливає у Бузький лиман хімікати, досі ніяк не відреагувало.

Зазначимо, що це вже далеко не перший випадок бездіяльності портів стосовно порушення екологічного законодавства. У гонитві за прибутками порти ігнорують питання екології. Закордонні судна постійно безкарно виливають хімікати у Миколаївські водойми. Бузький лиман вже має ознаки значного деградування, далі він може перетворитися на болото.

Читайте также: Свинство по-миколаївськи, або трагічна доля новорічних красунь (ФОТО)

Leave a Reply