Підрозділи Головного управління ДСНС України у Миколаївській області надавали допомогу у ліквідації наслідків негоди на автошляхах М-14 «Одеса-Мелітополь-Новоазовськ», Р-06 «Улянівка-Миколаїв», Т-15-13 «Нечаяне-Очаків» та на інших трасах Миколаївської області та у м. Миколаєві.
Із залученням техніки високої прохідності, силами та засобами ГУ ДСНС України у Миколаївській області, проводилася розчистка доріг від снігових заметів. Цілодобово працює 5 мобільних груп на автомобілях підвищеної прохідності, які також виконують функції пересувних пунктів обігріву, де можна зігрітись та випити гарячого чаю.
За інформацією ПАТ «Миколаївобленерго» внаслідок погіршення погодних умов знеструмлені: 1 лінія електропередач 150 кВ (пошкоджено 7 опор), 2 лінії електропередач 35 кВ, 300 трансформаторних підстанцій, відключено від електропостачання 68 населених пунктів в Доманівському, Снігурівському, Вознесенському, Березанському, Жовтневому, Первомайському, Веселинівському та Новобузькому районах, загалом 10683 абонента. Для аварійно відновлювальних робіт задіяно 9 бригад ПАТ «Миколаївобленерго» у складі 9 одиниць техніки та 31 працівника.
Проїзд на автодорогах державного значення: М-05 «Київ – Одеса», М-13 «Кіровоград – Платонове», М-14 «Одеса – Мелітополь – Новоазовськ», Н-11 «Дніпропетровськ – Миколаїв», Р-06 «Ульянівка – Миколаїв», Н-14 «Олександрівка – Кіровоград – Миколаїв» закритий.
Підрозділи Головного управління ДСНС України у Миколаївській із снігових переметів вилучили понад 160 автомобілів, надано допомогу понад 400 особам, з них доставлено до лікарень 5 вагітних та 6 хворих людей. Для розчищення доріг залучено важку інженерну техніку.
Читайте також: Николаев находится в снежной блокаде
ГУ ДСНС України у Миколаївській області








