06.07.2018

«Путінський орденоносець» депутат Кравченко демонстративно кинув нагороду Миколаївщини

2 Кравченко з факом

5 липня 2018 року відбулася сесія Миколаївської обласної ради. Раптово під час сесії колишній директор російського драматичного театру, скандально відомий депутат від «Опозиційного блоку» Микола Антонович Кравченко вчинив демарш.

Він вийшов до трибуни і заявив, що повертає нагороду «За заслуги перед Миколаївщиною». Своє рішення він мотивував тим, що не хоче носити орден разом з громадським активістом Ігорем Йосифовичем Фінкельштейном, який нещодавно був нагороджений цим почесним знаком. Такий «артистичний» вчинок викликав подив у присутніх своєю екзальтованістю та несвоєчасністю.

Депутат Кравченко неодноразово давав приводи вважати себе затятим прихильником «російського світу». Під час перебування його на посаді директора театру, саме тут неодноразово влаштовувалися заходи відверто промосковського елементу, членів «Російського блоку», учасників антимайдану, що в 2014 році кликали Путіна до Миколаєва. Дехто з того збіговиська переховується у Росії, займався терористичною діяльністю, стріляв в українців на Донбасі.

Відомий факт, що Миколу Кравченко нагороджено російським орденом «Дружби народів» особисто з рук Путіна.

1 Кравченко і Путін

Виникає запитання: а чи не хоче «путінський орденоносець»,на п’ятому році кривавої агресії Москви повернути нагороду кремлівському карлику, а не демонстративно кидатися українською нагородою миколаївців? Чи може «путінська відзнака» близька до серця і чекає прибуття путінських танків у мирне місто?

Що ж могло викликало таку екзальтовану відразу «регіонала» – «опоблоківця» Кравченко до громадських активістів взагалі та до Фінкельштейна особисто?

Може те, що Фінкельштейн як активіст був ініціатором та локомотивом повернення у державну власність наддорогого та величезного об’єкту – славетної спортбази «Спартак» на березі Південного Бугу? Спритні ділки до Революції Гідності практично вже «прихватизували» ласий шматок і вже озвучували, що замість дитячого спорту для всіх з’являться «круті» ресторани. Але зараз, внаслідок запеклої багаторічної боротьби, спортивний заклад повернуто народу. По дивній випадковості у організації, що передавала «Спартак» приватникам, працювала близька родичка головного «регіонала», а зараз головного «опоблоківця» Дятлова.

Може, Кравченко хоче помститися активістам за те, що програв чесний та відкритий конкурс на посаду директора русдраму та чисельні суди, розпочаті за його ж ініціативою? А в судах було озвучено, що Микола Антонович як владна особа доклав чимало зусиль, щоб сформувати конкурсну комісію «під себе». Фінкельштейн неодноразово брав участь у громадському контролі за ситуацією. Все це так дратувало депутата, який нарочито пишався, що він «видатний» діяч мистецтва!.. Такий видатний,що навіть почав тикати активістам «висококультурні» фігури з пальців, більш відомі, як «факи».

Не зайвим буде згадати, що активісти, Ігор Йосифович в тому числі, прали активну участь у повернені облрадою державі так званого «кар’єра Мультика», чому намагалася запекло протидіяти фракція «Опоблоку». І знов у «опоблоківців» не вийшло.

Чи може «Опозиційний блок» дратує, що активісти «сунуть носа» у справи, пов’язані з відомими «Мультиком» та Пеліпасом? А керівництво цієї політичної сили помічене у тісних зв’язках з зазначеними особами?

3 Дятлов Пеліпас Мультік Копійка

Ігор Дерев’янко, голова ГО «Комунальна самооборона»

Читайте також: 26 обстрілів. Противник застосовує гранатомети, великокаліберні кулемети та стрілецьку зброю – штаб ООС

Leave a Reply