03.03.2016

Рейтинг районів и міст у Миколаївській області

25

Рейтинг районів та міст Миколаївщини визначив лідерів та аутсайдерів.

Моніторинг проводиться за 63 показниками для районів та 55 показниками для міст обласного значення, що охоплюють 12 напрямів розвитку територій і відображають стан економічного розвитку, інвестиційної та зовнішньоекономічної, фінансової діяльності, споживчого ринку, ринку праці та доходів населення, житлово-комунального господарства, освіти, культури, підприємницької діяльності, сфери надання адміністративних послуг, безпеки життєдіяльності.

В області запроваджено проведення розрахунку загального рейтингу та рейтингу за окремими напрямами моніторингу соціально-економічного розвитку міст обласного значення та районів Миколаївської області.

Серед міст обласного значення 1-е місце в рейтингу займає м.Миколаїв завдяки лідируючим позиціям за напрямами: інвестиційна та зовнішньоекономічна діяльність; фінансова діяльність; освіта; підприємницька діяльність; сфера надання адміністративних послуг.

Останнє місце серед міст обласного значення посіло монофункціональне м.Южноукраїнськ, на показники рейтингової оцінки якого значно впливає робота Южно-Української АЕС. Слід відмітити, що з травня по грудень 2015 року зупинено енергоблок №2 для виконання робіт з продовження строку експлуатації у понад проектний період.

Серед районів області 1 місце зайняв Жовтневий район завдяки лідируючим позиціям за напрямами: ринок праці, доходи населення; освіта; культура; підприємницька діяльність; сфера надання адміністративних послуг.

Останнє місце займає Єланецький район. На його рейтинг мали вплив найгірші показники за напрямами: економічний розвиток; інвестиційна та зовнішньоекономічна діяльність; охорона здоров’я, сфера надання адміністративних послуг.

Рейтингова оцінка проводитиметься щокварталу та оприлюднюватиметься на офіційному сайті Миколаївської облдержадміністрації та департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму облдержадміністрації.

Читайте також: У світ вийшла книга «Історія рідного краю: Миколаївщина»

23 24

Пресс-служба Миколаївської обласної адміністрації

Leave a Reply