04.04.2026

Росіяни ввечері вдарили по Херсону: є постраждалі, виникли перебої з водою

Ввечері 3 квітня російські війська знову атакували Херсон. Відомо про трьох постраждалих.

Про це повідомила Херсонська МВА

Троє постраждалих

 

Близько 19:45 російські війська обстріляли Корабельний район. Унаслідок атаки 31-річна жінка дістала контузію, вибухову та закриту черепно-мозкову травми, уламкове поранення лівої ноги. На момент удару вона перебувала у квартирі.

Стан потерпілої медики оцінюють як середньої тяжкості.

Згодом стало відомо про ще одну постраждалу – 53-річну жінку доправили до лікарні, у неї вибухова травма й уламкові поранення грудної клітки.

Крім того, за допомогою до медиків звернувся 25-річний херсонець, якого після 22:00 російські окупанти атакували з безпілотника на території лікарні.

Він дістав мінно-вибухову травму та уламкове поранення лівого плеча. Медики дообстежують постраждалого чоловіка.

Перебої з водою

 

Також через ворожий удар по Корабельному району виникли перебої з водопостачанням.

“Через пошкодження мережі в Шуменському мікрорайоні залишилися без водопостачання близько 20 багатоповерхових будинків. Фахівці водоканалу працюють над вивченням обсягів пошкоджень і приступлять до аварійно-відновлювальних робіт за найменшої нагоди”, – повідомив начальник Херсонської МВА Ярослав Шанько. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *