31.07.2022

Розпочався благодійний розіграш марки з підписом Валерія Залужного

Для допомоги та порятунку малюків, що постраждали від війни, волонтери продовжують збирати кошти на електроенцефалограф із монітором церебральних функцій для Миколаївської обласної дитячої клінічної лікарні.

Наразі оголошено розіграш знаменитих марок “Російський військовий корабель…” за підписом Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного.

-Миколаївській обласній дитячій клінічній лікарні гостро необхідний електроенцефалограф із монітором церебральних функцій. Без цієї спеціальної апаратури абсолютна більшість дітей, які не мали доступу кисню до організму під час народження (важка асфіксія), отримують діагноз ДЦП, а деякі діти помирають.

Ця ж апаратура дозволяє проводити профілактику дитячого церебрального паралічу та ураження центральної нервової системи, завдяки чому малюки не тільки виживають, але і в більшості випадків одужують і далі ростуть здоровими!, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що такий апарат коштує 1,1 млн грн.

-У ході першого етапу збору коштів, коли було розіграно знаменитих марок “Російський військовий корабель…” за підписом президента України Володимира Зеленського, вдалося виручити 300 тисяч гривень, – повідомляють волонтери.

Наразі оголошено розіграш таких самих марок за підписом Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного.

Один комплект марок буде розіграний між тими учасниками, які встановлять суму від 200 грн на зазначені наприкінці матеріалу реквізити волонтерів. Ще один комплект легендарних марок отримає той із учасників, хто зробить максимальну пожертву.

Підсумки аукціону будуть підбиті у п’ятницю, 12 серпня.

Взяти участь в аукціоні можна:

  • зробивши пожертву на банку в Monobank — https://send.monobank.ua/jar/4f3XDrxGkt,
  • зробивши переклад на картку 4441 1144 5841 4180 (Голубкова Ганна).
  • на карту ПриватБанку 4731 2191 1435 7381 (Сохар Тетяна).
  • Paypal – tetiana.sokhar@gmail.com.

Обов’язково вказуйте свій контактний номер телефону в коментарі до перекладу, щоб з вами можна було швидко сконтактувати та передати лот у разі виграшу.

Джерело: Март

Leave a Reply