24.02.2022

СБУ під час навчань на Миколаївщині затримали громадян, що знаходились у розшуку

На території Миколаївської області тривають багатоетапні контрдиверсійні заходи, які проводяться координаційною групою Антитерористичного центру при обласному Управлінні Служби безпеки України.

Тренування відбуваються на всій території регіону із зосередженням особливої уваги на обласному центрі та прикордонних районах.
До реалізації заходів із протидії можливим диверсійним проявам залученні підрозділи Служби безпеки України, Національної поліції України і Патрульної поліції України, військовослужбовці Національної гвардії України та бригади територіальної оборони.
Метою проведення тренувань є відпрацювання міжвідомчої взаємодії для запобігання можливим диверсійним і терористичним загрозам.
Тренування відбуваються в умовах, максимально наближених до реальних із використанням спеціальної техніки та озброєння.
У ході реалізації заходів силовики виявили реальні загрози національній безпеці. Зокрема:
– затримано 3 особи, які перебували у загальнодержавному розшуку;
– 2 іноземцям заборонено в’їзд в Україну;
– 1 іноземному громадянину відмовлено в пропуску через державний кордон;
За виявленими, у ході тренувань, правопорушеннями:
– розпочато понад 20 кримінальних проваджень;
– складено майже 750 матеріалів за адміністративні правопорушення.
Заходи відбуваються у суворій відповідності до вимог чинного законодавства України та з безумовним дотриманням прав і свобод людини.
СБУ звертається до громадян із проханням зберігати спокій та з розумінням поставитися до незручностей, що можуть виникати у ході навчань, та дотримуватися правил особистої безпеки.
СБУ закликає: будьте пильними. Якщо у поле вашого зору потрапили особи, які проявляють необґрунтований інтерес до військових об’єктів чи об’єктів транспортної інфраструктури, адміністративних будівель, використовуючи при цьому засоби відео- та фотофіксації чи безпілотні літальні апарати, просимо невідкладно повідомляти про це за телефоном «гарячої лінії»

Управління СБ України в Миколаївській області (0512) 49-03-22 або ж електронним листом на адресу: usbu_myk@ssu.gov.ua.

Leave a Reply