30.04.2022

СБУ викрила жителя Миколаєва, який збирав інформацію для російських спецслужб

Жителя Миколаєва викрили у збиранні інформації розвідувального характеру для російських спецслужб.

Про це повідомляє Управління СБУ в Миколаївській області.

Контррозвідники задокументували, що мешканець Миколаєва збирав інформацію розвідувального характеру щодо військових підрозділів Збройних сил України, які дислокуються на території Миколаївського регіону. Також він документував розташування підрозділів військово-цивільної адміністрації та об’єктів критичної інфраструктури з метою передачі інформації представникам російських спецслужб.

Під час досудового розслідування встановлено, що громадянин України з власної ініціативи надав свої персональні дані та підтвердив бажання співпрацювати зі спецслужбами рф, за що систематично отримував грошові перекази на особисту банківську картку.

Фігуранта затримали під час виконання чергового завдання представників країни-агресора та передання їм інформації щодо місця дислокації одного з військових підрозділів ЗСУ (з метою завдання ракетних ударів по цьому об’єкту).

Мешканцю Миколаєва оголошено про підозру щодо вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 114-2 КК України за фактом несанкціонованого поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення ЗСУ чи інших військових формувань, вчиненого в умовах воєнного стану.

Leave a Reply