16.02.2022

Штаб Захисту Миколаївщини запрошує на вишкіл та патріотичну ходу

 


По всій Україні продовжується активна підготовка громадян до цивільної оборони.

Через високу ймовірність повномасштабного вторгнення Росії та усвідомлення існуючих ризиків, українці продовжують долучатися до заходів в рамках кампанії
У неділю, 20 лютого, в рамках всеукраїнської кампанії “Не панікуй! Готуйся!” у Миколаєві відбудеться черговий вишкіл для цивільного населення. Взяти участь може кожен охочий із будь-яким рівнем підготовки.

Штаб Захисту Миколаївщини в межах кампанії «Не панікуй! Готуйся!» вже третій тиждень поспіль проводить вишколи для миколаївців та гостей міста, за підтримки Національного Корпусу, ГО “Асоціація учасників та інвалідів АТО” та ВПК «Авангард».

На цьому занятті ви зможете ознайомитися з прийомами надання само- та взаємодопомоги при пораненнях, кровотечі, переломах, як евакуювати постраждалого. А також буде розглянуто на практиці базові елементи поводження зі зброєю, позиції для стрільби, заряджання й перезарядження зброї, тактику ведення бою та основи мінної безпеки.

Після вишколу,   усіх запрошують на Соборну площу о 14:00 на ходу до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні. День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні – відважних земляків, які ціною власного життя дали можливість Україні бути незалежною, демократичною, відкритою світові державою та самим творити своє майбутнє.

З більш детальною інформацією можна ознайомитись на сторінці Штаб Захисту Миколаївщини, у соціальній мережі ФБ.

М.Гаранін

Leave a Reply