29.04.2022

Скільки миколаївців має померти, щоб  Могильов перестав бути містом-побратимом Миколаєва?

Восьмий рік продовжується війна. Пішов третій місяць кривавої агресії російських фашистів проти України. За цей час загинули десятки тисяч українців, зокрема й у Миколаєві.

Горе прийшло до багатьох родин наших земляків. І це горе принесли до нашого дому російські фашисти за підтримки білоруської влади.

Тим більше здивування і обурення викликає той факт, що серед міст побратимів Миколаєва, числиться  білоруський Могильов.

Вікіпедія каже: міста-побратими — міста різних країн, між якими укладено угоди про дружбу та співробітництво з метою обміну досвідом у галузі економіки, культури, освіти, спорту, туризму, ведення міського господарства тощо.

Крім Могильова, з Браславським районом Вітебської області Білорусії Миколаївська міська рада уклала угоди про співпрацю.

Після початку кривавої агресії кремлівських фашистів проти України більшість українських міст в односторонньому порядку розірвали договори про дружбу і співпрацю, з містами побратимами з  білорусії. Так само  вчинили низка європейських міст. Миколаєва серед них немає.

Саботаж у прийнятті таких важливих і відповідальних рішень вже стає системним.

Читайте також Коли у Миколаєві пройде деколонізація?

Мабуть, тому у мешканців обласного центру і виникає питання: “Скільки ще миколаївців має померти, щоб Могильов перестав бути містом-побратимом Миколаєва?”

М.Гаранін

Leave a Reply