06.07.2018

Сьогодні у мешканців Матвіївки з’явилася можливість висказати все, що вони думають про пасажирські перевезення

IMG_8488

У четвер, 6 липня, в мерії відбулася зустріч представників управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій з жителями Матвіївки, в ході якої обговорили, ситуацію, що склалася з пасажирськими перевезеннями в цей віддалений мікрорайон.

У заході також взяли участь директор підприємства «Євротранстехсервіс» Наталя Савіна, депутат міської ради Федір Панченко, який й ініціював таку зустріч.

Жителі Матвіївки розповіли, що їх не влаштовує робота «Євротранстехсервісу», який обслуговує маршрут № 54, що веде в Матвіївку. Вони відзначили, що підприємство систематично порушує умови договору на перевезення: не дотримується режим руху автобусів, на маршрутах відсутня необхідна кількість рухомого складу, диспетчера підприємства у вечірній час просто не реагують на виклики городян тощо. Крім того, вони висловили обурення з приводу вартості проїзду. Так, їх не влаштовує те, що, наприклад, вартість проїзду по маршрутах, що ведуть в Корабельний район, більше вартості проїзду по маршруту, який веде в Матвіївку, хоча протяжність останнього менше.

IMG_8482

Вислухавши закиди городян, Наталя Савіна зазначила, що у підприємства катастрофічно не вистачає водіїв: «Автобуси є, немає водіїв!»

Однак головна проблема незадовільної діяльності підприємства криється в іншому: в існуючих умовах працювати на маршруті № 54 просто не рентабельно.

У свою чергу, заступник начальника управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Олег Кукса, зазначив, що керівництво підприємства «Євротранстехсервіс» вже повідомило мерію, що в зв’язку з ситуацією, що склалась, відмовляється обслуговувати маршрут № 54. Поки що підприємство здійснює перевезення, але це буде не довго – 25 липня воно піде з маршруту.

– Ми зараз працюємо над вирішенням проблеми, пов’язаної з організацією пасажирських перевезень в Матвіївку, – відзначив Олег Кукса.

За його словами, на даний момент йде активний пошук підприємства, яке до оголошення нового конкурсу на організацію пасажирських перевезень в цей мікрорайон, тимчасово б працювало на маршруті. Також зараз розглядається варіант оренди автобусів підприємства «Євротранстехсервіс». Це б дало можливість не допустити утворення вакууму, пов’язаного з відходом єдиного в Матвіївці перевізника.

Але все це тимчасові заходи. Повноцінно ж маршрут зможуть обслуговувати після проведення нового конкурсу на перевезення. Його відповідно до чинного законодавства України оголосять найближчим часом.

– Є офіційна процедура, визначена законом. Протягом 30 днів всі бажаючі обслуговувати цей маршрут зможуть подати документи, їх розгляне робоча група. Якщо всі умови конкурсу будуть дотримані, буде оголошено переможця конкурсу, – сказала Марина Івановська, начальник відділу організації дорожнього руху та контролю управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій.

Вислухавши всі сторони, Федір Панченко запропонував встановити дедлайн, після якого управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій, опрацювавши всі можливі варіанти вирішення проблеми, повідомить про результати. Його ініціативу підтримали і домовилися, що після 20 липня управління відзвітує про виконану роботу.

Відділ інформаційного забезпечення міської ради

Читайте також: Патрульний з Миколаєва взяв участь у щорічному ультрамарафоні «Самоперевершення»

Leave a Reply