18.05.2022

Скандал з Бондаренко. Чому мовчить Сенкевич?

Тридцять років тому на екрани вийшов голлівудський фільм “Мовчання ягнят”. Сюжет фільму – про розслідування ФБР, серії вбивств.

Ця постановка була удостоєна п’яти кінопремій “Оскар” за 1991 рік. З часу виходу на екрани “Мовчання ягнят” (прем’єра кінострічки відбулася 14 лютого 1991 року) таких досягнень більше не було у жодного фільму.

Не виключено, що найближчим часом українські режисери знімуть фільм “Мовчання мера”, який буде присвячено розслідуванню, яке проводять вітчизняні правоохоронці щодо протиправної діяльності начальниці управління у справах фізкультури та спорту Миколаївської міськради І.Бондаренко.

Гучний скандал навколо цієї дами триває вже більше місяця.

Начальницю управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міськради звинувачують у мародерстві
Начальницю управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міськради звинувачують у мародерстві (продовження)

На кричуще мародерство відрегували практично всі: спортивна громадськість, батьки учнів, тренера, директори спортивних шкіл, управління молоді та спорту облдержадміністрації і навіть Європол.

Завдяки цьому гучному резонансу було порушено кримінальну справу та розпочато досудове розслідування.

А ось реакції від посадових осіб Миколаївської міськради, включаючи мера, не було. Спочатку це викликало щонайменше подив, а потім…

Ще 10 травня управління молоді та спорту ОДА надіслало на ім’я мера Миколаєва О.Сенкевича звернення. Управління просило Олександра Федоровича у п’ятиденний термін надати інформацію про протиправні дії І.Бондаренко.

17 травня о 17-00 закінчився встановлений Законом термін на надання інформації. Але, як кажуть, у відповідь тиша. Мер Миколаєва вирішив проігнорувати чинне законодавство

Ми спробували з’ясувати, що спонукало мера зважитися на такий відчайдушний крок. Інсайдерська інформація, яку ми отримали, шокує. Після закінчення слідства її буде оприлюднено. Як повідомляють інформатори, можливою причиною мовчання мера є шантаж з боку його підлеглої, яка нібито має компромат на нього.

І це, мабуть, найнешкідливіше з того, що повідомили наші співрозмовники.

А враховуючи те, що кримінальну справу взяли під контроль в уряді України, можна не сумніватися, що найближчим часом на нас чекають гучні викриття.

Leave a Reply