26.06.2022

«Стало дуже темно…»: жителі Котлярево про знищення села окупантами

Війна змусила багатьох українців терміново покинути власний дім. Вибір один – триматися за стіни чи обрати життя.

Частина території Миколаївщини досі страждає від обстрілів, деякі села частково або повністю знищені. З переселенцями села, яке вщент розбили окупанти, поспілкувався кореспондент СВІДОК.info.

Світлана Кужель раніше мешкала у с. Котляреве Миколаївського району, але постійні ворожі обстрілу змусили її сім’ю терміново евакуюватися до Миколаєва.

«6 червня були прильоти і я в цей час я була на городі. Мій чоловік стояв в цей час на терасі у домі і почав кричати: «Швидко біжи на подвір’я!». Я не встигла зайти у подвір’я – розірвалась бомба», – розказує вона.

Внаслідок обстрілу у біля дому зруйнувало паркан, вибило шибки у вікнах.

«Мене сильно оглушило і я впала. Стало дуже темно…Я почала кричати до чоловіка: «Ти там живий?» і, на щастя, він мені відповів. Стала сипатися земля, уламки», – каже пані Світлана.

Зараз жінка мешкає у Миколаєва. На щастя, друзі її сім’ї надали їм в користування будинок. Головне бажання у жінки, щоб захисники України швидше знищили окупантів.

«Дома в Котляреве залишилося все. Ми виїхали з села і навіть не встигли взяти свої речі. Приїхали у чому і були», – зазначила вона.

Пані Ольга теж з Котляреве. Вона розповідає, що зараз у її рідному селі практично нікого не залишилося. Довгий час люди змушені були ховатися, а як з’явився шанс виїхати, то багато мешканців скористалися цією можливістю.

Зараз вони чекають на перемогу та можливість повернутися до рідної домівки.

Фото ГУ ДСНС України у Миколаївській області

Leave a Reply