11.11.2015

Стартував місячник з питань безпеки життєдіяльності

Для навчання дітей і підлітків правилам безпечної поведінки, діям у разі виникнення надзвичайної події чи пожежі, щороку проводиться комплекс інформаційно-просвітницьких заходів, серед яких вагоме місце посідає місячник знань з питань безпеки життєдіяльності та пожежної безпеки.

Повідомляє інформаційно-аналітичне забезпечення Миколаївської облдержадміністрації.

Цього року він стартує з 10 листопада. В рамках проведення місячника у загальноосвітніх навчальних закладах, школах-інтернатах, професійно-технічних, дошкільних навчальних закладах заплановано проведення бесід з питань запобігання травматизму та загибелі дітей внаслідок пожеж, дорожньо-транспортних пригод, при виявлення вибухонебезпечних предметів тощо, відкритих уроків з безпеки життєдіяльності. Крім того, дошкільнята, школярі, і студенти матимуть змогу спробувати свої сили у різноманітних літературних та творчих конкурсах. Також, заплановано проведення програм та вікторин під назвами «Увага – вогонь!», «Газ – це небезпечно!» тощо.

Співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області прийматимуть активну участь у всіх заходах, які проводитимуться на території нашого краю.

Як підкреслив начальник Головного управління ДСНС України у Миколаївській області Максим Грицаєнко: «Місячник знань з питань безпеки життєдіяльності та пожежної безпеки – це комплекс заходів, які проводяться з метою вивчення чи повторення основних правил та норм поведінки, необхідних на випадок виникнення надзвичайних подій чи пожеж. Однак, головним є розуміння того, що навчання підростаючого покоління – це постійна робота, і вона не вкладається у будь-який часовий проміжок. Адже спільна мета дорослих – це не допустити і попередити травмування чи загибелі дітей на пожежах, у надзвичайних подіях чи ситуаціях!»

Leave a Reply