02.09.2016

Суд у справі Романчука: скандальний екс-заступник голови Миколаївської ОДА провину не визнавав

0_43136_n

Сьогодні, 2 вересня, у Центральному районному суді м. Миколаєва відбулося перше засідання по суті у справі першого заступника голови Миколаївської ОДА.

Обвинувачений у судовому засіданні свою провину не визнавав. Наразі у судовому засіданні оголошено перерву до 10.00 год 28.09.2016 року.

Про це повідомляє прес-служба Центрального районного суду м. Миколаєва.

Розпочався судовий розгляд кримінального провадження за обвинуваченням першого заступника голови Миколаївської облдержадміністрації, обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 4 ст. 368 КК України по суті.

Провадження розглядається колегією суддів Центрального районного суду м. Миколаєва у складі Володимира Алєйнікова, Олександра Чулупа, під головуванням судді Світлани Скрипченко.

У ході судового засідання прокурор оголосив обвинувальний акт. Згідно з ним, посадовець обвинувачується в отриманні неправомірної вигоди у розмірі 90 тис доларів США від керівника одного з підприємств області за сприяння в отриманні спецдозволу на користування надрами, необхідних висновків і погоджень, а також подальшому неперешкоджанні господарській діяльності товариства.

Окрім цього, судом визначено порядок з’ясування обставин справи та об’єм доказів, що підлягають дослідженню.

Читайте також: Военная прокуратура о подробностях передачи в суд обвинительного акта в отношении Романчука (ВИДЕО)

Дело «золотого» экс-замгубернатора Романчука: 6 томов, 12 часов видео- и 20 часов аудиозаписей, 4 защитника

 

Leave a Reply