23.02.2022

Суднобудівний завод у Миколаєві знищили росіяни, щоб Україна не будувала військові кораблі – Сєнкевич

Чорноморський суднобудівний завод у Миколаєві (ЧСЗ) знищили росіяни, щоб Україна була позбавлена можливості будувати військові кораблі.

Про це міський голова Олександр Сєнкевич сказав під час прямого ефіру в Фейсбуці.

«У своєму зверненні Президент РФ Владімір Путін згадав і про Миколаїв, і про Чорноморський суднобудівний завод, про те, що його, мовляв, Україна знищила. Це брехня, як то кажуть, найвищого ґатунку. Тому що насправді знищили завод росіяни – брати Чуркіни. Більше того, там є два класні крани і в них раніше були ліфти. Так ось крани стоять досі і працюють, тому що ці люди бездумно спиляли спочатку ліфти, а потім без цих ліфтів вже неможливо було розібрати крани», – сказав Сєнкевич.

Він також наголосив, що ЧСЗ знищили росіяни, щоб Україна була позбавлена можливості будувати військові кораблі.

«Тож не треба розповідати, що Україна розібрала ЧСЗ. Це російська пропаганда! Це зробили росіяни, щоби знищити можливість України створювати військові кораблі. Насправді це їм вдалося. Сьогодні на території ЧСЗ ростуть дерева, як у зоні відчуження у Чорнобилі», – сказав Сєнкевич.

Як повідомлялося, у 2003 році 90,25% акцій ЧСЗ придбала ВАТ “Миколаївська малотоннажна корабельня”, власниками якої були російські бізнесмени Ігор та Олег Чуркіни. Відтоді завод почав занепадати і нині практично не працює.

Джерело: Укрінформ

 

Leave a Reply