10.10.2015

Топ-10 хабарів з початку року: хто накрав найбільше – інфографіка

1695411

 

Корреспондент.net згадав найбільші хабарі в Україні з січня до жовтня.


 

Днями помічник держсекретаря у справах Європи і Євразії Вікторія Нуланд заявила, що Генпрокуратура погано бореться з корупцією в Україні. За її словами, для викорінення хабарництва доведеться ще багато попрацювати.

Зокрема, потрібно розірвати зв’язок корумпованих держпідприємств з олігархами і реформувати систему правосуддя. Крім того, Генпрокуратуру потрібно збудувати наново – за прикладом поліції, зазначила Нуланд. Ще одне завдання: якнайшвидше призначити прокурора Національного антикорупційного бюро для початку розслідувань.

До цього президент Петро Порошенко заявляв, що за останні два місяці в Україні до кримінальної відповідальності за корупцію притягли понад 500 людей. “Це безпрецедентна кількість справ, які на сьогоднішній день знаходяться на опрацюванні”, – сказав глава держави.

За його словами, лідери у боротьбі проти корупції – Київ, Дніпропетровська, Закарпатська та Одеська область. Також в їх числі Харківський, Львівський і Донецький регіони.

Водночас у травні Україна посідала сьоме місце за рівнем корупції в бізнесі, згідно з дослідженням міжнародної компанії Ernst & Young. А в рейтингу організації Transparency International держава посіла 142-е місце зі 175 за цим показником. Схожа ситуація в Уганди і Коморських островів.

Як повідомляв Корреспондент.net, президент Петро Порошенко виступив проти збільшення тюремного терміну держслужбовцям за хабарі.

Leave a Reply