27.03.2016

ТОП-5 найгірших доріг Миколаївщини (ВІДЕО)

5436357_729x547Дороги державного та місцевого значення, що проходять через Миколаївщину, вже давно можна вважати просто напрямками, адже 80% покриття фактично знищено. 

Траси не бачили капітального ремонту вже десятки років, а перевантажені фури продовжують їх розбивати.

За різноманітними рейтингами, Миколаївські дороги входять до п’ятірки найгірших в Україні. Depo.Миколаїв склали ТОП-5 “найвбитіших” шляхів області, які сняться автомобілістам у нічних кошмарах. Почнемо з “легкого переляку”.

На п’ятому місці – траса “Миколаїв – Казанка”. Казанківський район Миколаївської області є одним з найвіддаленіших. Той, хто ризикне подолати даний відрізок дороги на власному автомобілі, згадає всі нецензурні слова, які він колись чув. Дорожнє покриття у даному напрямку фактично відсутнє, на під’їзді до райцентру дорога взагалі насипна – про бетон чи асфальт тут і думати забули.

Рухатися цією дорогою швидше за 30 км/год просто неможливо. Треба бути професіоналом, щоб не втратити колесо, об’їжджаючи всі вибоїни та величезні ями на дорозі.

 

Четверте місце посіла траса “Миколаїв – Нова Одеса – Єланець”. Більшість водіїв називають її “напрямком”, адже періодично доводиться з’їжджати на грунтову дорогу, бо вона краща за асфальт.

Вибоїна на вибоїні – так у кращому випадку можна охарактеризувати стан дороги “Миколаїв – Нова Одеса – Єланець”.

Третє місце – траса міжнародного (!) значення “Кіровоград – Первомайськ – Кишинів”. На окремих відрізках ще дорога була викладена бетонними плитами ще за радянських часів. Після розпаду СРСР траса ремонту майже не бачила. Плити давно потріскалися, і дорога перетворилася на сито. Водії залишають у ямах колеса, фари, рвуть гальма. Туман та темний час доби смертельно небезпечні для водіїв, які їдуть цією трасою.

“Траса державного значення. “Молдованка” – ось де наш уряд гроші краде! Набиває собі кишені, будує будинки, їздить на Land Cruiser, але сюди вони не їздять ні на Porsche, ні на Land Cruiser”, – розповідають водії.

Варто зазначити, що їзда по таких дорогах значно підвищує небезпеку потрапити в ДТП навіть для досвідчених водіїв.

На почесному другому місці – траса “Миколаїв – Снігурівка”. Її розбили фури, які возять цукровий буряк на Засільський цукровий завод. Керівництво заводу робить вигляд, що все гаразд і нічого не сталося. Минулого року мешканці Снігурівки навіть направили відкритого листа до лондонського офісу ED & F Man Sugar і його дочірньої компанії Ukrainian Sugar Company з вимогою відновити дорожнє покриття, інакше люди погрожували перекрити рух транспорту на завод. Лист так і залишився без відповіді, а дорога і досі перебуває у катастрофічному стані.

На трасі “Миколаїв – Снігурівка” сталося не одне смертельне ДТП, автомобілісти витратили не одну тисячу доларів на ремонт машини після поїздки цією трасою.

І, нарешті, на першому місці – сумнозвісна траса “від Вадатурського до Вілкула” (Н-11). Автомобілісти називають трасу “Миколаїв – Дніпропетровськ” бездоріжжям та неодноразово фіксували на фото та відео реальний стан дороги.

“Друзі, це дорога державного значення “Миколаїв – Дніпропетровськ”, 300 км суцільного бездоріжжя. Де “влада”? Де та “Європа”? Куди ми котимося?”, – обурюються в соцмережах автомобілісти.

Скандальний мільярдер Андрій Вадатурський навіть написав петицію президенту про ремонт траси Н-11, розбитої в тому числі і вантажівками “НІБУЛОНУ” самого Вадатурського. А на додачу ще й змушував своїх працівників та членів їхніх сімей її підписувати. Після двотижневого блокування дороги в районі Нового Бугу влада все ж таки відреагувала на невдоволення людей та направила на ремонт дороги 100 млн грн, але люди не вірять обіцянкам та чекають реальних дій. Наразі траса залишається перекритою.

Читайте також: Виділені гроші на ремонт траси Н-11 пішли не за призначенням (ВІДЕО)

Leave a Reply