01.04.2026

Тріумфальний старт: Коні «Агрофірми Корнацьких» підкорюють відкриті арени сезону-2026 (ФОТО)

Минулі вихідні, 27 та 29 березня, стали знаковими для кінного спорту регіону.

На перших цьогорічних змаганнях з конкуру на відкритому полі представниця ТОВ «Агрофірма Корнацьких» продемонструвала високу майстерність, професійну підготовку коней та волю до перемоги.

Початок сезону на відкритих аренах завжди є викликом як для вершників, так і для тварин, адже потребує швидкої адаптації до простору та нових умов. Проте для команди «Агрофірми Корнацьких» цей старт став справжнім бенефісом.

Дебют майбутньої зірки

Головною подією турніру став дебют молодого перспективного мерина 2022 року народження (син легендарного Корнета Оболенського). Попри свій юний вік, кінь продемонстрував неабияку витримку та технічну досконалість. У перший та другий дні змагань він впевнено долав перешкоди, завоювавши 3-тє місце у маршрутах на ідеальний час. Судді та глядачі відзначили неймовірну техніку стрибка, зразкову поведінку та високий рівень базової підготовки молодого коня, що свідчить про блискуче майбутнє у великому спорті.

Читайте також: Вершниця Агрофірми Корнацьких здобула золото на турнірі Parade Allure. Фото

Срібний дубль Рудольфа ПКЗ

У турнірах вищої складності честь агрофірми захищав досвідчений Рудольф ПКЗ. Його виступ став прикладом стабільності та спортивного азарту:

Перший день: У маршруті з висотою перешкод 110 см серед понад 20 пар Рудольф виборов почесне 2-ге місце.
Другий день: На висоті 120 см розгорнулася справжня боротьба. Рудольф знову піднявся на другу сходинку п’єдесталу, поступившись лідеру лише фантастичними 0,05 секунди.

Ця мінімальна різниця в часі підкреслила неймовірну конкуренцію та високий рівень підготовки учасників.

Перспективи сезону

Результати березневих змагань підтвердили, що коні «Агрофірми Корнацьких» знаходяться у відмінній спортивній формі. Професійний підхід до тренувань та селекції дає змогу команді не просто брати участь, а диктувати рівень майстерності на манежі.

Попереду — насичений турнірний сезон, і такий успішний старт дає всі підстави очікувати нових перемог та гідного представлення бренду Агрофірми на аренах країни. Наші коні показали не лише техніку, а й характер. Ми впевнено входимо у сезон і готові до нових викликів,– розповіла спортсменка Кароліна Штейнберг.

Джерело: ПервомайськІнфо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *