13.10.2015

ЦВК сформувала новий склад Харківського і Маріупольського виборчкомів

cyk_1

Жеребкування з включення кандидатур до нового складу комісій провели в понеділок.

Центральна виборча комісія сформувала новий склад Харківської обласної і Маріупольської міської виборчих комісій.

Жеребкування з включення кандидатур до нового складу комісій було проведено на засіданні в понеділок, після чого Центрвиборчком затвердив їхній склад.

Повноваження членів цих комісій були достроково припинені ЦВК 9 жовтня у зв’язку з порушеннями ними вимог законодавства.

До цього 7 жовтня ЦВК зобов’язала Харківський облвиборчком до 9 жовтня вирішити питання реєстрації кандидатів у депутати облради від “Опозиційного блоку”, якому раніше було відмовлено в реєстрації нібито через внесення документів поза законним терміном, порушення порядку висунення кандидатів, невідповідність документів вимогам законодавства і відсутність документа про внесення грошової застави.

ЦВК у свою чергу встановила, що висновки облвиборчкому не базуються на чинному законодавстві, і скасувала постанову комісії про відмову в реєстрації кандидатів у депутати Харківської облради від ОБ.

Однак 8 жовтня Харківський облвиборчком знову прийняв постанову про відмову ОБ у реєстрації кандидатів у депутати облради, і ЦВК розпустила цю комісію, після чого новий її склад був затверджений на засіданні в понеділок.

Крім того, раніше ЦВК зобов’язала Харківський облвиборчком після сформування нового складу до 13 жовтня вирішити питання з реєстрацією кандидатів у депутати облради від ОБ.

Маріупольський міськвиборчком було розпущено ЦВК через рішення комісії, всупереч відсутності законних повноважень, про заміну керівного складу Іллічівського, Приморського, Жовтневого та Орджонікідзевського районних виборчкомів.

Джерело: “Украинские новости”

Leave a Reply