18.07.2022

У чому полягає програма психологічного відновлення дітей-переселенців на Миколаївщині

На Миколаївщині показали роботу евакуаційного центру.

Повідомила Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва.

Багато з них приїхали з окупованих територій Херсону, Маріуполя, Донеччини тощо та отримали тимчасовий прихисток разом зі своїми сім’ями на Миколаївщині.

Як зазначила Замазєєва, з дітлахами щодня займаються кваліфіковані психологи. Пропрацьовують травматичні моменти, які з’явилися у дітей після щоденних обстрілів та окупації.

«Кожен день ми боремося за щасливе майбутнє наших маленьких українців. Наше головне завдання – «стерти» з їх пам’яті усі ті жахи, які їм довелося пережити. Для цього потрібна кропітка і послідовна робота багатьох спеціалістів. Намагаємося робити це переважно в ігровій формі. Робимо усе від нас залежне, адже щасливі діти – щасливе майбутнє», – впевнена Ганна Замазєєва.

Основою програми став розумовий та фізичний розвиток малечі. На різноманітних гуртках діти розвивають мислення, творчість та увагу. Працюють над фізичним розвитком під час рухливих, малорухливих ігор та спортивних змагань.

В ігровій формі психологи працюють над усуненням отриманих травм як у групах, так і формуючи особливий підхід до кожної дитинки окремо.

Зазначимо, що з початку війни більше ніж 6000 осіб вже отримали допомогу по програмі «Прихисток своїм». Вона полягає у допомозі кожному, хто постраждав від дій окупантів.

Отримати допомогу та більш детальну інформацію можно за номером 0 800 300 520.

Джерело: НикЛайф

Залишити відповідь