24.09.2025

У гімназії №50 дітям подали їжу з тарганами (ВІДЕО)

У гімназії №50 спалахнув скандал: батьки виявили тарганів у їжі, яку подавали дітям у шкільній їдальні.

Обурені містяни опублікували выдео комах у каші, заявивши: «Знову наших дітей годують помиями! Це вже не смішно!».

Батьки школярів вимагають розірвання контракту з постачальником і повної ревізії шкільних їдалень.

Як повідомлялось раніше: Скандал у Миколаївському ліцеї: їжу для дітей возять у пластикових відрах і подають кашу з тарілок інших учнів (ВІДЕО)

Тисячі миколаївських школярів відмовилися від безкоштовних обідів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *