20.12.2015

У Києві запалили вогні на головній ялинці країни (ФОТО, ВІДЕО)

dd846cc-yalyna28519 грудня у столиці запалили вогні на головній ялинці країни. Вже другий рік поспіль символ свята встановлюють на Софійській площі, куди ялинка повернулася після чималої паузи – у 60 років.

Про це повідомляє “Українська правда“.

25-метрова зелена красуня до столиці приїхала із Закарпаття. У свій 81 рік вона важить майже десять тон. На її гілках – красуються фрукти та пряники. Саме їх за новорічні прикраси на інтернет-голосуванні обрали кияни.

Поруч із ялинкою між Софійською та Михайлівською площами, розташувалися каруселі та торговельні ятки. Вже традиційно, тут пригощають солодощами та зігрівають гарячим чаєм та глінтвейном. Святкування у центрі столиці триватимуть до 19 січня.

 

CWmrJ7SUwAEcrSU CWmprQvVEAAAM4- 623f172-yalyna1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *