Сьогодні, 2 липня, о 04:00 год. до поліції Березанського району надійшло повідомлення від директора однієї з баз відпочинку с. Коблеве про скоєння нападу на гостей закладу.
Встановлено, що близько 01:30 год. злочинець увірвався до кімнати двох жінок, 64-х та 43-х років, вибивши двері. Тримаючи у руці держак від лопати та погрожуючи фізичної розправою, незнайомець забрав у потерпілих мобільні телефони та втік. Нападника намагались наздогнати сусіди, яких покликали постраждалі, але марно. Тому на допомогу прибули поліцейські.
Потерпілі жінки детально описали зовнішність кривдника та його особливі прикмети – специфічні татуювання, які вказували на перебування чоловіка у місцях позбавлення волі. Провівши ряд оперативних комбінацій, правоохоронці Березанщини затримали злочинця вже через декілька годин. 38-річний зловмисник перебував за місцем свого мешкання в одному з сіл району та при собі мав відібрані у жінок телефони.
З’ясувалось, що нападник раніше відбував покарання за скоєння вбивства та спричинення тяжких тілесних ушкоджень, отримавши 15 років ув’язнення, але звільнився достроково у зв’язку із вступом в дію нового Закону України «Про внесення зміни до Кримінального кодексу України щодо удосконалення порядку зарахування судом строку попереднього ув’язнення у строк покарання». Після перерахунку строку покарання злочинець на три роки раніше звільнився із місця позбавлення волі і у лютому 2016 року приїхав на Миколаївщину до сестри. Так і не ставши на шлях виправлення, провівши на свободі всього чотири місяці, колишній в’язень знову скоїв тяжкий злочин.
Нападник затриманий в порядку ст. 208 КПК України. Вирішується питання про оголошення йому про підозру та обрання міри запобіжного заходу.
Триває розслідування кримінального провадження, розпочатого за ознаками ч.3 ст.187 КК України «Розбій», що карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років із конфіскацією майна.
Відділ комунікації ГУНП в Миколаївській області
Читайте також: У Миколаєві судитимуть працівника поліції, з вини якого загинуло четверо людей




За что “патриотив” Украины арестовывают? Они же за незалежну горой.