10.07.2017

У Миколаєві намагаються боротися зі стихійною торгівлею

985005В Заводському районі складено 18 адміністративних протоколів в рамках проведення заходів по недопущенню стихійної торгівлі, у Корабельному – шість.

5 та 6 липня працівники відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Заводського району спільно зі співробітниками Заводського ВП ГУ НП України в Миколаївській області, в рамках проведення заходів по недопущенню стихійної торгівлі, провели відповідні рейди по вул. Сінній, 8 Березня, Шосейній, Озерній та по пр. Центральному.

За результатами складено 18 адміністративних протоколів за статтями 152 та 160  Кодексу України про адміністративні правопорушення (“Порушення державних стандартів, норм і правил благоустрою територій населених пунктів”). Громадяни, які здійснювали торгівлю, попереджено про недопущення торгівлі у невідведених для цього місцях, після чого вони припинили свої протиправні дії.

7 липня  спеціалістами адміністрації Корабельного району спільно з представниками районного відділення поліції,  членами громадського формування  «Каскад» проведено рейд щодо припинення стихійної торгівлі на території    Корабельного за  адресами: пр. Богоявленський, 342; вул. Океанівська,  14/1 – 14/2 (біля ЗОШ № 33).

Під час рейду складено 6 протоколів за  ст.152, 2 протоколи за ст.160 частина перша Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Зібрані матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району та районного суду для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

Миколаївська міська рада

Читайте також: Цены в Николаеве: кукуруза – по пять, малина — от тридцати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *